Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Subject
ka: სათაური

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Test
ka: ტესტი

en: Image
ka: სურათი

en: Unknown
ka: უცნობი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Button
ka: ღილაკი

en: - All -
ka: - ყველა -
