Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (18 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Test
ku: تاقیکردنەوە

en: Image
ku: وێنە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Email
ku: ئیمێل

en: Error
ku: هەڵە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Table
ku: خشتە

en: Operation
ku: کردار

en: Account
ku: هەژمار
