Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (25 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Subject
ro: Subiect

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Email
ro: email

en: Error
ro: Eroare

en: Created
ro: Creat

en: Filter
ro: Filtru

en: Amount
ro: Suma

en: State
ro: Status

en: Table
ro: Tabel

en: Button
ro: Buton

en: Operation
ro: Operație

en: Pending
ro: În așteptare

en: Production
ro: Producţie

en: Received
ro: Recepționat

en: Complete
ro: Finalizat

en: Account
ro: Cont

en: - All -
ro: - Toate -
