Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (26 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Subject
sk: Predmet

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Image
sk: Obrázok

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Created
sk: Vytvorené

en: Amount
sk: Množstvo

en: State
sk: Stav

en: Table
sk: Tabuľka

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Operation
sk: Operácia

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Production
sk: Produkcia

en: Received
sk: Prijaté

en: Environment
sk: Prostredie

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Account
sk: Účet

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Processing...
sk: Spracovávame...
