Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Subject
sr: Предмет

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Created
sr: Направљено

en: Filter
sr: Филтрирај

en: State
sr: Статус

en: Complete
sr: Успешно завршена поруџбина
