Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Subject
ta: பொருள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Error
ta: வழு

en: Filter
ta: வடிகட்டி
