Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Subject
uk: Тема

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Test
uk: Тест

en: Image
uk: Зображення

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: Created
uk: Створено

en: Filter
uk: Фільтр

en: Amount
uk: Величина

en: State
uk: Стан

en: Table
uk: Таблиця

en: Button
uk: Кнопка

en: Operation
uk: Дія

en: Pending
uk: Очікування

en: Production
uk: Експлуатація

en: Received
uk: Отримано

en: Environment
uk: Середовище

en: Developer
uk: Розробник

en: Complete
uk: Завершене

en: Account
uk: Обліковий запис

en: - All -
uk: - Усе -

en: Processing...
uk: Працюю...
