Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Subject
ar: الموضوع

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Test
ar: الاختبار

en: Image
ar: الصورة

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Error
ar: خطأ

en: Created
ar: الإنشاء

en: Filter
ar: انتقاء

en: Amount
ar: المبلغ

en: State
ar: الحالة

en: Table
ar: جدول

en: Button
ar: زر

en: Operation
ar: عملية

en: Pending
ar: معلّق

en: Complete
ar: تام

en: Account
ar: الحساب

en: - All -
ar: - الكل -
