Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to ast translation catalogue (17 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Test
ast: Preba

en: Image
ast: Imaxe

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Error
ast: Fallu

en: Created
ast: Fechu

en: Filter
ast: Filtru

en: Table
ast: Tabla

en: Operation
ast: Operación
