Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Subject
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Image
bs: Slika

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Error
bs: Greška

en: Created
bs: Kreiran

en: Table
bs: Tabela

en: Account
bs: Korisnički račun
