Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (28 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Subject
es: Asunto

en: Yes
es: Sí

en: Edit
es: Editar

en: Test
es: Prueba

en: Image
es: Imagen

en: Save
es: Guardar

en: Default
es: Por defecto

en: Unknown
es: Desconocido

en: Email
es: Correo electrónico

en: Created
es: Creado

en: Filter
es: Filtro

en: Amount
es: Cantidad

en: State
es: Estado

en: Table
es: Tabla

en: Button
es: Botón

en: Operation
es: Operación

en: Pending
es: Pendiente

en: Production
es: Producción

en: Received
es: Recibido

en: Developer
es: Desarrollador

en: Complete
es: Completo

en: Account
es: Cuenta

en: - All -
es: - Todo -

en: Processing...
es: Procesando...

en: Settings Khipu
es: Configuraciones de Khipu

en: Configure general parameters of khipu
es: Configurar los parámetros generales del khipu
