Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Subject
hr: Naziv

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Edit
hr: Uredi

en: Image
hr: Slika

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Email
hr: E-pošta

en: Error
hr: Greška

en: Created
hr: Stvoreno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Amount
hr: Iznos

en: State
hr: Država

en: Table
hr: Tablica

en: Button
hr: Gumb

en: Operation
hr: Operacija

en: Account
hr: Račun
