Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Test
kk: Тест

en: Image
kk: Сурет

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Error
kk: Қате

en: Created
kk: Құрылған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Table
kk: Кесте

en: Operation
kk: Операция

en: Account
kk: Есеп
