Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (26 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Subject
lt: Tema

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Test
lt: Testas

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Email
lt: El. paštas

en: Error
lt: Klaida

en: Created
lt: Sukurta

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Amount
lt: Suma

en: State
lt: Etapas

en: Table
lt: Lentelė

en: Button
lt: Mygtukas

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Pending
lt: Laukiama

en: Production
lt: Produkcija

en: Received
lt: Gauta

en: Complete
lt: Baigta(s)

en: Account
lt: Paskyra

en: - All -
lt: - Visos -
