Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (16 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Test
mr: चाचणी

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Error
mr: तृटी

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Filter
mr: गाळणी

en: State
mr: राज्य

en: Account
mr: खाते
