Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Subject
nn: Emne

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Error
nn: Feil

en: Created
nn: Laga

en: Filter
nn: Filtrer

en: Table
nn: Tabell

en: Production
nn: Produksjon

en: Account
nn: Konto

en: - All -
nn: - Alle -
