Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to pa translation catalogue (11 entries)

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: Error
pa: ਗਲਤੀ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
