Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Subject
ps: موضوع

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: ID
ps: پېژند

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Error
ps: تیروتنه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Table
ps: لښتيال

en: Button
ps: تڼۍ

en: - All -
ps: - ټول -
