Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Subject
pt: Assunto

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Edit
pt: Editar

en: Test
pt: Testar

en: Image
pt: Imagem

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Error
pt: Erro

en: Created
pt: Criado

en: Filter
pt: Filtro

en: Amount
pt: Quantia

en: State
pt: Estado

en: Table
pt: Tabela

en: Button
pt: Botão

en: Operation
pt: Operação

en: Pending
pt: Pendente

en: Production
pt: Produção

en: Received
pt: Recebido

en: Environment
pt: Ambiente

en: Complete
pt: Concluída

en: Account
pt: Conta

en: - All -
pt: - Todos -

en: Processing...
pt: Em processamento...
