Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to se translation catalogue (10 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Developer
se: Ovdánahtti

en: Complete
se: Gárvvis

en: Account
se: konto
