Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Error
si: දෝෂය

en: Account
si: ගිණුම
