Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Subject
sl: Zadeva

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Unknown
sl: Neznan

en: Error
sl: Napaka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Table
sl: Tabela

en: Pending
sl: Čaka

en: Account
sl: Račun
