Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Subject
sv: Ämne

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Image
sv: Bild

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Unknown
sv: Okänd

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: Created
sv: Skapad

en: Filter
sv: Filtrera

en: Amount
sv: Belopp

en: State
sv: Läge

en: Table
sv: Tabell

en: Button
sv: Knapp

en: Operation
sv: Funktion

en: Pending
sv: Väntar på

en: Production
sv: Produktion

en: Received
sv: Mottagen

en: Environment
sv: Miljö

en: Complete
sv: Slutförd

en: Account
sv: Konto

en: - All -
sv: - Alla -

en: Processing...
sv: Bearbetar...
