Khipu (7.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Subject
tr: Konu

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Edit
tr: Düzenle

en: Image
tr: Resim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Email
tr: E-posta

en: Error
tr: Hata

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Amount
tr: Miktar

en: State
tr: Durum

en: Table
tr: Tablo

en: Button
tr: Düğme

en: Operation
tr: İşlem

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Production
tr: Üretim

en: Received
tr: Alındı

en: Complete
tr: Tamam

en: Account
tr: Hesap

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Processing...
tr: İşleniyor...
