Khipu (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Subject
af: Onderwerp

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Test
af: Toets

en: Image
af: Beeld

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Unknown
af: Onbekend

en: Error
af: Fout

en: Created
af: Geskep

en: Filter
af: Filtreer

en: Amount
af: Hoeveelheid

en: Table
af: Tabel

en: Operation
af: Operasie

en: Pending
af: Hangende

en: Account
af: Rekening

en: - All -
af: - Alle -
