Khipu (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (15 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Error
am: ስህተት

en: PHP
am: ፒኤችፒ

en: Filter
am: ማጣሪያ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Account
am: መለያ
