Khipu (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (20 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Subject
be: Тэма

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Test
be: Тэст

en: Image
be: Малюнак

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Unknown
be: Невядомы

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Error
be: Памылка

en: Created
be: Створана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Table
be: Табліца

en: Operation
be: Аперацыя

en: Pending
be: Чакае

en: Account
be: Акаўнт
