Khipu (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (26 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Subject
cs: Předmět

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Image
cs: Obrázek

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Email
cs: E-mail

en: Error
cs: Chyba

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Filter
cs: Filtr

en: Amount
cs: Částka

en: State
cs: Stav

en: Table
cs: Tabulka

en: Button
cs: Tlačítko

en: Operation
cs: Operace

en: Pending
cs: Čeká na zpracování

en: Production
cs: Výroba

en: Received
cs: Přijato

en: Developer
cs: Vývojář

en: Complete
cs: Dokončit

en: Account
cs: Účet

en: - All -
cs: - Vše -
