Khipu (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Delete
cy: Dileu

en: Subject
cy: Testun

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Edit
cy: Golygu

en: Image
cy: Delwedd

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Error
cy: Gwall

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Table
cy: Tabl

en: Operation
cy: Gweithrediad

en: Production
cy: Cynhyrchiad

en: Account
cy: Cyfrif
