Khipu (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (21 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Subject
eo: Temo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Created
eo: Kreita

en: PHP
eo: PHA

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Table
eo: Tabelo

en: Button
eo: Butono

en: Operation
eo: Operacio

en: Account
eo: Konto

en: - All -
eo: - Ĉio -
