Khipu (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Subject
eu: Gaia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Email
eu: Eposta

en: Error
eu: Errorea

en: Created
eu: Sortua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: State
eu: Egoera

en: Table
eu: Taula

en: Button
eu: Botoia

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Complete
eu: Eginda

en: Account
eu: Kontua

en: - All -
eu: - Dena -
