Khipu (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (27 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Subject
fa: موضوع

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Edit
fa: ویرایش

en: Test
fa: آزمایش

en: Image
fa: تصویر

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Filter
fa: فیلتر

en: Amount
fa: مقدار

en: State
fa: وضعیت

en: Table
fa: جدول

en: Button
fa: دکمه

en: Operation
fa: عملکرد

en: Pending
fa: معلق

en: Production
fa: محصولات

en: Received
fa: دریافت شده

en: Complete
fa: کامل

en: Account
fa: حساب

en: - All -
fa: - همه -
