Khipu (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (28 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Subject
fr: Objet

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Edit
fr: Modifier

en: Test
fr: Tester

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Email
fr: Courriel

en: Error
fr: Erreur

en: Created
fr: Créé

en: Filter
fr: Filtrer

en: Amount
fr: Montant

en: State
fr: État

en: Table
fr: Tableau

en: Button
fr: Bouton

en: Operation
fr: Opération

en: Pending
fr: En attente

en: Received
fr: Reçu

en: Environment
fr: Environnement

en: Developer
fr: Dévelopeur

en: Complete
fr: Terminé

en: Account
fr: Compte

en: - All -
fr: - Tout -

en: Processing...
fr: En cours de traitement...
