Khipu (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Pending
ga: Ar feitheamh

en: Complete
ga: Déanta
