Khipu (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Subject
hy: Թեմա

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Image
hy: Նկար

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Table
hy: Աղյուսակ
