Khipu (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (18 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Test
km: សាក​ល្បង

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Error
km: កំហុស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Filter
km: តម្រង

en: Table
km: តារាង

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Account
km: គណនី
