Khipu (7.x-1.0) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Filter
mg: Sivana

en: Account
mg: Kaonty
