Khipu (7.x-1.0) - en to ml translation catalogue (14 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Test
ml: ടെസ്റ്റ്

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Unknown
ml: അജ്ഞാതം

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: Error
ml: പ്രശ്നം

en: PHP
ml: പി.എച്ഛ്.പി

en: Filter
ml: ഫിൽറ്റർ
