Khipu (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Edit
mn: Засварлах

en: Image
mn: Зураг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Email
mn: Имэйл

en: Error
mn: Алдаа

en: Created
mn: Үүссэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Table
mn: Хүснэгт
