Khipu (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Error
my: အမှား

en: Table
my: ဇယား

en: Operation
my: ပြုလုပ်ဆောင်ရွက်ခြင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
