Khipu (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (15 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Subject
ne: विषय

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Table
ne: तालिका

en: Account
ne: खाता
