Khipu (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Image
nl: Afbeelding

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Email
nl: E-mail

en: Error
nl: Fout

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Amount
nl: Bedrag

en: State
nl: Status

en: Table
nl: Tabel

en: Button
nl: Knop

en: Operation
nl: Bewerking

en: Pending
nl: In afwachting

en: Production
nl: Productie

en: Received
nl: Ontvangen

en: Environment
nl: Omgeving

en: Complete
nl: Voltooid

en: - All -
nl: - Alle -

en: Processing...
nl: Bezig...

en: Return url
nl: Return-URL
