Khipu (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Subject
oc: Objècte

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Edit
oc: Modificar

en: Test
oc: Testar

en: Image
oc: Imatge

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Filter
oc: Filtrar

en: Amount
oc: Montant

en: State
oc: Estat

en: Table
oc: Tablèu

en: Operation
oc: Operacion

en: Pending
oc: En espèra

en: Account
oc: Compte

en: - All -
oc: - Tot -
