Khipu (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Subject
os: Темæ

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Test
os: Тест

en: Image
os: Сурæт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
