Khipu (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Subject
ru: Тема

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Test
ru: Тест

en: Image
ru: Изображение

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Error
ru: Ошибка

en: Created
ru: Создано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Amount
ru: Сумма

en: State
ru: Состояние

en: Table
ru: Таблица

en: Button
ru: Кнопка

en: Operation
ru: Действие

en: Pending
ru: В ожидании

en: Received
ru: Получил

en: Environment
ru: Окружение

en: Developer
ru: Разработчик

en: Complete
ru: Завершён

en: Account
ru: Учётная запись

en: - All -
ru: - Все -

en: Processing...
ru: Обработка...
