Khipu (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Subject
sq: Subjekti

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Error
sq: Gabim

en: Created
sq: Krijuar

en: Filter
sq: Filtri

en: Table
sq: Tabela

en: Operation
sq: Veprimi

en: Account
sq: Profili
