Khipu (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (21 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Subject
ta: பொருள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Test
ta: சோதனை

en: Image
ta: படம்

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Unknown
ta: தெரியாதது

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: Error
ta: பிழை

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: PHP
ta: பிஎச்பி

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Button
ta: விசை

en: Operation
ta: செயல்

en: Account
ta: கணக்கு

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
