Khipu (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (17 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Test
th: นัดหมายเพื่อทดลองสินค้า

en: Save
th: บันทึก

en: ID
th: ไอดี

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Email
th: อีเมล

en: Error
th: ผิดพลาด

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: State
th: รัฐ

en: Table
th: ตาราง

en: Operation
th: การปฏิบัติการ

en: Complete
th: เสร็จ

en: Account
th: บัญชีผู้ใช้
