Khipu (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Test
ug: سىناق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Error
ug: خاتالىق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Operation
ug: مەشغۇلات

en: - All -
ug: ھەممىسى
