Khipu (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Subject
az: Mövzu

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Image
az: Şəkil

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Error
az: Səhv

en: Created
az: Yaradıldı

en: State
az: Dövlət

en: Table
az: Cədvəl

en: Button
az: Düymə

en: - All -
az: - Hamısı -
